Specjalistyczna pracownia wtryskiwaczy benzynowych

Usługi

Czyszczenie i ustawianie wtryskiwaczy benzynowych SsangYong

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Modele samochodu SsangYong

Południowokoreański koncern motoryzacyjny założony czwartego marca 1954 roku noszący nazwę SsangYong Motor Company montuje wtryskiwacze benzynowe do motorów napędowych zasilanych paliwem oktanowym, dzięki czemu te silniki są wydajniejsze, a sam fakt, że wtryski benzyny są trwałe i mało awaryjne zachęcają producentów do stosowania ich w swoich jednostkach napędowych benzynowych. Początkowo to przedsiębiorstwo nazywało się Hadonghwan Motor Company, które zajmowało się na początku produkcją samochodów terenowych takich jak Jeep na zlecenie amerykańskiej armii, a także pojazdów ciężarowych, autobusów oraz pojazdów specjalnych, czyli między innymi takich jak wozy strażackie. W 1977 roku nazwa firmy została zmieniona na Dong-A Motor, aczkolwiek do 1988 roku po przejęciu przedsiębiorstwa w 1986 roku zostało nazwane Ssangyong Business Group, a jedenaście lat po przejęciu, czyli w 1997 roku przedsiębiorstwo zostało wykupione przez bankrutującego brytyjskiego producenta pojazdów sportowych i luksusowych, a nazywał się Panther Westwinds. Obecnie produkowane są takie modele samochodów marki SsangYong jak na przykład Actyon, Actyon Sports, Chairman, Korando, Rexton W, Rodius, Tivoli oraz XLV, a wycofane z produkcji zostały modele Family, Istana, Kyron, Musso, a także Musso Sports.


Naprawa wtrysków benzyny w specjalistycznej pracowni

W tych modelach, które zawierały w komorze silnika jednostkę napędową zasilaną paliwem oktanowym, były montowane wtryskiwacze benzynowe, dzięki którym norma emisji spalin była o wiele razy mniejsza, dawkowanie benzyny precyzyjniejsze oraz zmniejszono zużycie paliwa. W 1991 roku przedsiębiorstwo rozpoczęło współpracę z koncernem Daimler-Benz, który w 1993 roku wykupił pięć procent akcji firmy SsangYong i dlatego też niektóre z samochodów posiadają niemieckie podzespoły, a w 1999 roku przedsiębiorstwo motoryzacyjne zostało wykupione przez firmę Daewoo, w wyniku czego te pojazdy mechaniczne były produkowane pod marką Daewoo, aczkolwiek przez problemy finansowe przywrócono nazwę SsangYong w 2000 roku. W 2010 roku tę firmę wykupiła indyjska spółka nosząca nazwę Mahindra & Mahindra Limited. Pomimo ciągłej zmiany właścicieli jednostki napędowe benzynowe miały montowane wtryskiwacze benzynowe, które podlegały procesowi naprawy, czyszczenia, testowania, a także diagnostyki. Zaznaczyć należy, że te procesy muszą zostać wykonane przez specjalistyczną pracownię trudniącą się procesami związanymi ze wtryskami benzynowymi, ponieważ wielu mechaników nie ma odpowiedniego doświadczenia i często myli objawy uszkodzeń wtrysków benzyny z symptomami awarii innych układów, zespołów i podzespołów mechanicznych pojazdów.

Cennik regeneracji wtryskiwaczy benzynowych do samochodów marki SsangYong

Cena i koszt (netto)
Weryfikacja wtryskiwacza wtrysku bezpośredniego (w tym:
- badanie strugi wtryskiwanego paliwa,
- badanie rezystancji cewki,
- badanie wydajności,
- badanie elektroniczne wagowych dawek wtrysku)
45 PLN
Czyszczenie wtryskiwaczy benzyny (w tym:
- czyszczenie ultradźwiękowe
- czyszczenie wsteczne
- czyszczenie wtrysku zamkniętego)
102 PLN
Wymiana zużytych elementów wtryskiwacza benzynowego
(zależnie od zużycia, wymiana:
- siatek filtrujących na wejściu
- uszczelek)
Zadzwoń i sprawdź
Ustawienie wtryskiwaczy:
- przywrócenie sprawności stosu piezoelektrycznego
102 PLN
Regeneracja wtryskiwaczy do benzyny do samochodów SsangYong Dostępna
Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych polega najczęściej na czyszczeniu elementów i testowaniu maszynowym elementów - po więcej informacji zadzwoń pod numer telefonu podany na stronie.
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Kiedy zregenerować wtryskiwacze do aut SsangYong? Umów się na czyszczenie wtryskiwaczy benzynowych do samochodów marki SsangYong

W celu kontaktu z naszej strony aby zregenerować wtryskiwacze benzynowe prosimy o pozostawienie numeru telefonu lub adresu e-mail

Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Loader

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

Wyszukaj w serwisie:

Zadzwoń i sprawdź +48 725 902 902
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 902 902
lub

Zostaw nam swój numer

Loader
Wpisz poprawny numer