Specjalistyczna pracownia wtryskiwaczy benzynowych

Usługi

Zregeneruj wtryskiwacze benzynowe Chrysler w jednym z warsztatów na naszej stronie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Modele samochodu Chrysler

Chrysler to amerykańskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne, które produkuje między innymi pojazdy mechaniczne wyposażone we wtryskiwacze benzynowe, które niestety również niekiedy się zużywają i podlegają procesowi naprawy, czyszczenia, testowania, a także diagnostyki. Na początku 2014 roku ta firma została w całości przejęta przez koncern Fiata, a w wyniku połączenia się tych dwóch firm powstała nazwa Fiat Chrysler Automobiles i była zarejestrowana w Holandii, ale jej siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii ze względu podatków. Datę powstania amerykańskiego przedsiębiorstwa motoryzacyjnego datuje się na szósty czerwca 1925 roku. Chrysler Six z 1924 roku był pierwszy pojazdem mechanicznym tej marki, którego wyprodukowany w liczbie 32 tysięcy egzemplarzy. Nazwę firmy na Chrysler Corporation zmieniono w 1925 roku, a już dwa lata później była ona na czwartym miejscu pod względem wielkości producentów pojazdów mechanicznych w Stanach Zjednoczonych. W 1934 roku koncern był już na drugim miejscu ze względu na fakt wzrostu produkcji, a w 1928 roku został przedstawiony pierwszy tani samochód noszący nazwę Plymouth, ale również tego samego roku firma została przejęta przez koncern Dodge. Podczas drugiej wojny światowej Chrysler Corporation produkowała na potrzeby armii, a po wojnie pasmo osiągnięć nie miało końca w zakresie nowoczesnej konstrukcji i stylizacji pojazdów samochodowych. Pod koniec lat czterdziestych dwudziestego roku wybuchł kilkumiesięczny strajk robotników tego koncern i miało to ogromny wpływ na sytuację finansową przedsiębiorstwa, przez co stracił na korzyść koncernu Ford. Prezydent USA Barack Obama w 2009 roku osobiście potwierdził, że Chrysler Corporation zbankrutowało i 20 procent akcji tego koncernu przejął włoski koncern Fiat. Włoskie przedsiębiorstwo Fiat doszło do porozumienia z funduszem VEBA na początku 2014 roku i przejęło pozostałą część udziałów Chryslera, a 29 stycznia, po pięcioletnim procesie ogłoszone sfinalizowaną fuzję, czyli dobrowolne połączenie co najmniej dwóch przedsiębiorstw, a polega to na tak zwanym wchłonięciu jednego przedsiębiorstwa przed drugie.


Koszt wtrysków benzynowych w aucie marki Chrysler

Fiat i Chrysler stworzył nową spółkę o nazwie Fiat Chrysler Automobiles, w której pojazdy mechaniczne z jednostkami napędowymi zasilanymi paliwem oktanowym miały w swojej budowie zamontowane wtryskiwacze benzynowe, które były bardzo wytrzymałe i mało awaryjne, dzięki czemu wielu klientów chętnie je kupowało ze względu na fakt niskiego kosztu eksploatacji i serwisowania, aczkolwiek uszkodzony wtryskiwacz benzynowy może spowodować bardzo duże koszta, ponieważ zakup nowych to koszt nawet kilku tysięcy złotych.

Cennik regeneracji wtryskiwaczy benzynowych do samochodów marki Chrysler

Cena i koszt (netto)
Test wtryskiwacza (w tym:
- sprawdzenie atomizacji paliwa,
- sprawdzenie organoleptyczne jakości rozpylenia,
- sprawdzenie skuteczności pracy w różnych obciążeniach i częstotliwościach pracy,
- sprawdzenie dawkowania)
45 PLN
Czyszczenie wtryskiwaczy wtrysku bezpośredniego (w tym:
- czyszczenie dynamiczne
- czyszczenie wtryskiwacza pod napięciem, w cyklu pracy
- czyszczenie wtrysku otwartego)
102 PLN
Wymiana zużytych elementów wtryskiwacza piezo
(zależnie od zużycia, wymiana:
- siatek filtrujących na wejściu
- uszczelnień)
Zadzwoń i sprawdź
Ustawienie wtryskiwacza benzyny:
- naprawa stosu piezo
102 PLN
Regeneracja wtryskiwaczy do samochodów Chrysler Dostępna
Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych polega najczęściej na czyszczeniu elementów i testowaniu maszynowym elementów - po więcej informacji zadzwoń pod numer telefonu podany na stronie.
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Kiedy zregenerować wtryskiwacze do aut Chrysler? Umów się na czyszczenie wtryskiwaczy benzynowych do samochodów marki Chrysler

W celu kontaktu z naszej strony aby zregenerować wtryskiwacze benzynowe prosimy o pozostawienie numeru telefonu lub adresu e-mail

Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Loader

Lejące wtryskiwacze benzynowe

Lejące wtryskiwacze benzynowe

Kierowcy pojazdów mechanicznych z jednostką napędową zasilaną paliwem benzynowym

25 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Wtrysk paliwa – benzyna

Wtrysk paliwa – benzyna

W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, że rodzaj układu wtryskowego, jaki

24 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Wtryskiwacze do benzyny

Wtryskiwacze do benzyny

Wtryskiwacze benzynowe są stosowne już od kilkudziesięciu lat w jednostkach napędowych,

19 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Wtryski benzynowe – czyszczenie

Wtryski benzynowe – czyszczenie

Fanatycy samochodów i ludzie, którzy chcą jak najbardziej zadbać o swój pojazd

25 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Film informacyjny - Zawór N75

Film informacyjny - Zawór N75

Film informacyjny z jednej z naszych pracowni

02 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

Wyszukaj w serwisie:

Zadzwoń i sprawdź +48 725 902 902
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 902 902
lub

Zostaw nam swój numer

Loader
Wpisz poprawny numer