Specjalistyczna pracownia wtryskiwaczy benzynowych

Cennik

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Ceny regeneracji wtryskiwaczy benzynowych

Sprawdź najniższe w kraju ceny regeneracji, czyszczenia i ustawiania wtryskiwaczy benzynowych sterowanych piezoelektrycznie. Wszystkie warsztaty zarejestrowane na naszej stronie mają te same, najniższe w Polsce ceny za usługi diagnostyki i regulacji parametrów wtryskiwaczy.

 

 

Cennik regeneracji wtryskiwaczy benzynowych

Koszt regeneracji wtryskiwaczy benzynowych Cena (netto)
Sprawdzenie, testy, czyszczenie wtryskiwacza benzynowego wtrysku pośredniego 45 złotych (netto)
Czyszczenie, testy i sprawdzenie wtryskiwaczy benzyny wtrysku bezpośredniego 102 złote (netto)
Wymiana zużytych elementów (siatki filtrujące, uszczelnienia) Zależnie od wymiany części
Ustawienie wtryskiwacza benzynowego 102 złote (netto)

  

Cennik regeneracji wtryskiwaczy benzynowych

Ceny nowych wtryskiwaczy benzynowych są niższe od kosztu wtryskiwaczy stosowanych w jednostkach napędowych Diesla, aczkolwiek nie można nazwać ich mianem tanich. Zaletami wtrysków paliwa, dla których montują je w silnikach zasilanych paliwem oktanowym producenci to między innymi mniejsze zużycie benzyny, precyzyjne dawkowanie paliwa, lepsza dynamika motoru napędowego przy niskim zużyciu paliwa i co najważniejsze mała toksyczność spalin. Koszt regeneracji wtryskiwaczy benzynowych jest bardzo mały, więc dlaczego nie zadbać o środowisko w tak niskiej cenie? Najnowocześniejsza technologia w postaci maszyn, którą posiada specjalistyczna pracownia regeneracji wtrysków benzyny pozwala na naprawę tego elementu konstrukcji jednostki napędowej. Najważniejszym aspektem dla człowieka kupującego samochód jest jego niska awaryjność, wtryski benzynowe są bardzo mało awaryjne, a ich odpowiednia eksploatacja pomaga w zaoszczędzeniu wielu pieniędzy. Producenci zachęcają do profilaktycznego profesjonalnego czyszczenia wtryskiwaczy benzynowych w specjalistycznym serwisie mycia i testowania wtrysków paliwa, aby wydłużyć ich okres eksploatacji. Cena czyszczenia wtrysku benzyny jest bardzo niska, dzięki czemu nie uszczupli znacząco budżetu, a za to da pewność, że nie będziemy narażenia na kolosalne koszty związane z wymianą wtryskiwaczy benzynowych.

Co to jest czyszczenie wtrysków benzyny i ile kosztuje?

Czyszczenie wtryskiwaczy benzynowych polega na usunięciu zanieczyszczeń z konstrukcji wtryskiwaczy paliwa benzynowego za pomocą płukania wstecznego oraz metody ultradźwiękowej i termochemicznej. W najnowocześniejszej profesjonalnej firmie koszt mycia wtryskiwaczy benzynowych jest bardzo niski. Wtryskiwacze paliwa benzynowego są czyszczone za pomocą myjki ultradźwiękowej z równoczesnym wysterowaniem cewki elektrycznej, a impulsy powodują, że przepływ płynu, który czyści przez pracujący wtryskiwacz benzynowy dostaje się do wszystkich szczelin konstrukcji wtryskiwacza benzyny. Duże kawałki zanieczyszczeń, które nie są w stanie przelecieć przez otwory końcowe rozpylacza mogą nadal blokować jego przepływ, dlatego też stosowane jest płukanie wsteczne, które usuwa luźne kawałki osadów przez przyłącze paliwowe. Dzięki tak profesjonalnemu czyszczeniu wtryskiwacze benzynowe są w stanie nadal pracować idealnie w konstrukcji jednostki napędowej i to za niewielką cenę, ponieważ koszt mycia wtryskiwacza benzynowego to zaledwie kilkaset złotych, a zakup nowych wtryskiwaczy paliwa to cena sięgająca nawet kilku tysięcy złotych.

Cena wtryskiwaczy benzynowych

Ceny wtrysków paliwa benzynowego znacząco się różnią ze względu na pojemność jednostki napędowej, zastosowany w niej układ paliwowy. Do najnowocześniejszych układów zasilania paliwem wtryskiwacze benzynowe są drogie, a ich ceny sięgają nawet kilku tysięcy złotych. Jak wiadomo niekiedy właścicieli pojazdów nie stać na tak duży wydatek, dlatego też producenci wydali na rynek zestaw, który znacząco pomaga podczas regeneracji i czyszczenia wtryskiwaczy benzynowych, a co za tym idzie koszt jest dużo niższy.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

Wyszukaj w serwisie:

Zadzwoń i sprawdź +48 725 902 902
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 902 902
lub

Zostaw nam swój numer

Loader
Wpisz poprawny numer