Specjalistyczna pracownia wtryskiwaczy benzynowych

Dacia - Czyszczenie i ustawianie wtryskiwaczy benzynowych z samochodów Dacia

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W jakim miejscu najskuteczniej oraz najszybciej można oddać do naprawy wtryski benzynowe w samochodzie osobowym produkcji Dacia?

Uszkodzone wtryski w pojazdach z fabryki Dacia będą najbardziej profesjonalnie oraz najszybciej poddane naprawie w pracowni naprawy wtryskiwaczy, do którego można zatelefonować i zamówić pracownika firmy kurierskiej albo dostarczyć wtryski do paliwa benzynowego samemu.

Jak w pojazdach z koncernu Dacia przebiega technika czyszczenia działających niewłaściwie wtryskiwaczy benzyny, jeśli regenerację przeprowadzą specjaliści z naszego serwisu czyszczenia wtrysków benzynowych?

Wtryskiwacze do benzyny stosowane w samochodach marki Dacia przeznacza się do naprawy zgodnie z określonym porządkiem. Poszczególne etapy to:
  • Przyjęcie do serwisu wtryskiwaczy benzynowych, które zleceniodawca przywiózł samodzielnie bądź za pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej,
  • Zrealizowanie dokładnych badań przywiezionych wtryskiwaczy poprzez zastosowanie specjalistycznych maszyn,
  • Poddanie działających niewłaściwie wtryskiwaczy benzynowych naprawie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dzięki jakim wtryskom benzynowym można przywrócić całkowitą sprawność,
  • Przeprowadzenie ponownych rzetelnych testów oraz ocena sprawności wtrysków benzyny po przeprowadzeniu regeneracji, a następnie wysłanie wtryskiwaczy do paliwa benzynowego z pisemną gwarancją do zleceniodawcy.

  Ile w przypadku pojazdu spod znaku Dacia będzie kosztować naprawa wtrysków benzyny w profesjonalnym serwisie naprawy wtryskiwaczy?

  Wspaniałą informacją dla korzystających z naszych usług klientów jest fakt, iż wydatki powiązane z naprawą wtryskiwaczy benzyny w pojazdach marki Dacia w specjalistycznym serwisie są niewygórowane i zwykle wynoszą w przybliżeniu kilkadziesiąt złotych, co daje odsetek kosztu zakupu nowych wtryskiwaczy benzynowych.

  W jaki sposób będzie najlepiej dostarczyć wymontowane z auta z koncernu Dacia wtryskiwacze benzynowe do zakładu, w jakim będzie możliwa ich ekspresowa i skuteczna naprawa?

  Dbając o komfort naszych klientów dedykujemy usługę kuriera umożliwiającą transport wtrysków benzynowych od klienta i z powrotem do klienta po zrealizowanym w warsztacie procesie czyszczenia wtrysków benzyny pojazdów z logo Dacia, a także zachęcamy do odwiedzin naszego zakładu osobiście.

  Jakiego rodzaju wtryski benzyny z osobówek z logo Dacia można z powodzeniem naprawiać w naszym serwisie regeneracji wtryskiwaczy?

  Okazuje się, że regeneracji i naprawie podlegają prawie wszystkie kategorie wtryskiwaczy benzyny w tym:
  • wtryskiwacze do benzyny jednopunktowe oraz wielopunktowe MPI,
  • wtryski wtrysku pośredniego oraz wtrysku bezpośredniego,
  • wtryskiwacze do benzyny z zaworem elektromagnetycznym oraz sterowane piezoelektrycznie.

  Które oznaki uszkodzonych wtryskiwaczy benzyny są typowe dla aut z fabryki Dacia i dostarczają pewności, że należy przeprowadzić procedurę regeneracji wtrysków do paliwa benzynowego?

  W gronie najbardziej typowych oznak uszkodzonych oraz nadających się do remontu wtrysków benzyny zaliczają się:
  • trudności z uruchomieniem pojazdu,
  • nieharmonijna praca silnika,
  • zwiększone zapotrzebowanie silnika na benzynę,
  • emitowanie dymu z wydechu,
  • zmniejszona moc pojazdu,
    • pojawiające się w samochodach osobowych marki Dacia.

   Dlaczego warto wytypować usługę płukania wtryskiwaczy benzyny właściwych dla samochodów z koncernu Dacia w nowoczesnym zakładzie?

   Na temat tego, iż nasze laboratorium to świetny wybór, przemawiają niezaprzeczalne argumenty:
   • dokładamy starań, aby stosowane w serwisie technologie były nowoczesne i maksymalnie skuteczne,
   • Bosch oraz Melett, czyli najwięksi producenci części samochodowych przyznali nam autoryzacje,
   • stale doskonalimy umiejętności naszych fachowców, którzy pracują na najwyższej jakości sprzęcie,
   • skuteczność przeprowadzonej regeneracji potwierdzamy pisemną gwarancją,
   • oferujemy niskie ceny.

   Modele samochodu Dacia

   Automobile Dacia S.A. w swoich silnikach benzynowych stosuje różne układy wtryskowe, w których konstrukcji znajdują się wtryskiwacze benzynowe, które dzięki swojej doskonałej budowie są mało awaryjne i łatwe w eksploatacji, ale pod warunkiem, że co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów będą poddawane procesowi czyszczenia, który niweluje wszystkie zanieczyszczenia osadzone na konstrukcji wtrysku benzynowego. Rumuńskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne produkujące pojazdy mechanicznego osobowe i dostawcze powstało w 1966 roku i nosiło nazwę Uzina de Autoturisme Pitesti, a jego siedziba znajdowała się w Mioveni. Nazwa Dacia pochodzi od historycznej rzymskiej krainy, która leży obecnie na terenie państwa Rumunia, a nosiła nazwę Dacja. Ta firma współpracowała początkowo z przedsiębiorstwem Renault, a teraz jest filią francuskiej firmy Renault, a także największym rumuńskim eksporterem. Historia produkcji tych pojazdów mechanicznych zapoczątkowała się w 1943 roku, kiedy to firma o dawnej nazwie, czyli Uzina de Autoturisme Pitesti produkowała jednostki napędowe do samolotów. Dopiero gdy w 1966 roku zakończono budowę fabryki, rumuńscy producenci próbowali stworzyć własny samochód, który miał nosić nazwę Mioveni, ale w 1968 roku podpisali umowę współpracy z koncern Renault i tak też rozpoczęła się produkcja samochodów. Osiem lat później Dacia zrezygnowała ze współpracy z przedsiębiorstwem Renault i podjęła decyzję o produkowaniu pojazdów mechanicznych we własnym zakresie. Na początku lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku wzrosło zainteresowanie i zapotrzebowanie na małe, niedrogie i ekonomiczne samochody.


   Wtryski benzynowe w silniku Dacii
    

   Rumuńskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne wyprodukowało samochód noszący nazwę Dacia 500 Lastun, ale samochód nie cieszył się zbyt dużym powodzeniem, ponieważ nie spełniał wymagań średniej rodziny i jego okres produkcji zakończył się w 1991 roku. Dzięki tej porażce koncern Dacia rozpoczął prace nad nowym modelem, który już miał spełniać wszystkie normy i wymagania. Powstało wiele wersji nadwozia, na przykład hatchback, pick-up, sedan i wiele innych. Należy także wspomnieć, że model Lodgy został nagrodzony tytułem Rodzinnego Samochodu Roku 2012. W drugiej połowie 2017 roku została zaprezentowana Dacia Duster II i w tym samym roku weszła do produkcji, w której do silników benzynowych montuje się wtryskiwacze benzynowe, a te z kolei są mało awaryjne. Mimo tego, że wtryskiwacze benzynowe są dużo tańsze od wtrysków montowanych w silniku diesla, to nie można nazwać ich tanimi, ponieważ zakup nowych wtryskiwaczy benzynowych to koszt nawet kilku tysięcy złotych.

   Cennik regeneracji wtryskiwaczy benzynowych do samochodów marki Dacia

   Cena i koszt (netto)
   Testy wtryskiwaczy wtrysku pośredniego (w tym:
   - testowanie rozpylenia strugi paliwa,
   - testowanie oporności cewki,
   - testowanie czasów otwarcia,
   - testowanie napięcia)
   45 PLN
   Czyszczenie wtryskiwacza wtrysku piezo bezpośredniego (w tym:
   - czyszczenie dynamiczne
   - czyszczenie w korpusie przepustnicy
   - czyszczenie wtrysku otwartego)
   102 PLN
   Wymiana zużytych elementów wtryskiwaczy do benzyny pośrednich
   (zależnie od zużycia, wymiana:
   - mikro filtrów
   - uszczelek)
   Zadzwoń i sprawdź
   Ustawienie wtryskiwaczy piezo:
   - rewitalizacja parametrów stosu piezoelektrycznego
   102 PLN
   Regeneracja wtryskiwaczy typu pośredniego wtrysku do samochodów Dacia Dostępna
   Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych polega najczęściej na czyszczeniu elementów i testowaniu maszynowym elementów - po więcej informacji zadzwoń pod numer telefonu podany na stronie.
   Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
   Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

   Kiedy zregenerować wtryskiwacze do aut Dacia? Umów się na czyszczenie wtryskiwaczy benzynowych do samochodów marki Dacia

   W celu kontaktu z naszej strony aby zregenerować wtryskiwacze benzynowe prosimy o pozostawienie numeru telefonu lub adresu e-mail

   Zaznacz, aby kontynuować

   Komentarze

   Dodaj komentarz

   Loader
   Wystąpił błąd.

   Jakie parametry sprawdza testowanie wtryskiwaczy benzyny?

   Jakie parametry sprawdza testowanie wtryskiwaczy benzyny?

   Ten artykuł postanowiliśmy poświęcić na wyjaśnienie, jakie parametry sprawdza

   02 Grudzień 2020 Czytaj więcej >>
   Napięcie we wtryskiwaczach benzynowych

   Napięcie we wtryskiwaczach benzynowych

   Zagadnienia związane z tym, jakie napięcie we wtryskiwaczach benzynowych powinno

   22 Grudzień 2020 Czytaj więcej >>
   Objawy zabrudzonych wtryskiwaczy

   Objawy zabrudzonych wtryskiwaczy

   Tak naprawdę objawy zabrudzonych wtryskiwaczy nie są zauważalne od razu. Pogorszenie

   08 lutego 2021 Czytaj więcej >>
   Sprawdzanie wtryskiwaczy benzynowych – jak to dobrze wykonać?

   Sprawdzanie wtryskiwaczy benzynowych – jak to dobrze wykonać?

   Okoliczności mówiące tym, że wystąpiła awaria wtryskiwacza benzynowego, skłania

   24 listopada 2020 Czytaj więcej >>
   Elektroniczny wtrysk paliwa

   Elektroniczny wtrysk paliwa

   Grupa, jaką nazywamy elektroniczny wtrysk paliwa, zawiera w sobie układy wtrysku

   16 lutego 2021 Czytaj więcej >>
   Budowa i zasada działania wtryskiwacza elektromagnetycznego

   Budowa i zasada działania wtryskiwacza elektromagnetycznego

   To, jak wygląda budowa i zasada działania wtryskiwacza elektromagnetycznego powiązane

   02 lutego 2021 Czytaj więcej >>
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. RODO

   Wyszukaj w serwisie:

   Zadzwoń i sprawdź +48 725 902 902
   Call icon

   Zadzwoń do nas

   +48 725 902 902
   lub

   Zostaw nam swój numer

   Loader
   Wpisz poprawny numer