Specjalistyczna pracownia wtryskiwaczy benzynowych

Usługi

BMW - Wtryskiwacze benzynowe

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Modele samochodu BMW

Bayerische Motoren Werke, czyli BMW to niemieckie przedsiębiorstwo, które od kilkudziesięciu lat wyposaża swoje jednostki napędowe zasilanej paliwem oktanowym we wtryskiwacze benzynowe, dzięki którym moc silnika i jego praca zostają ulepszone, a należy także wspomnieć, iż te wtryski benzynowe nie ulegają tak szybkiemu wyeksploatowaniu, jak wtryskiwacze montowane w silnikach Diesla, ponieważ nie są narażone na tak duże ciśnienie i obciążenia. Na początku dwudziestego wieku Gustav Otto i Karla Rappa niezależnie od siebie rozpoczęli działalność gospodarczą w dziedzinie lotnictwa, stąd też pochodzi logo, które przedstawia krąg śmigła w barwach Bawarii, a to łączy korzenie firmy z alpejskim lądem. To logo przedsiębiorstwa pozostaje niezmienione do dnia dzisiejszego. To niemieckie przedsiębiorstwo poza pojazdami mechanicznymi takimi jak samochody osobowe produkuje również motocykle, skutery i jednostki napędowe. Zostało ono założone siódmego marce 1916 roku, a jego siedziba znajduje się w Monachium w Bawarii. Do koncernu BMW AG należy przedsiębiorstwo BMW, Rolls-Royce, a także Mini. Ciekawostką jest fakt, że w pobliżu siedziby tej firmy znajduje się muzeum BMW, które w 2008 roku zostało kompletnie przebudowa, a już 21 czerwca otwarte. Muzeum BMW to nie jest ten sam budynek co BMW Welt, ale są w nim przedstawione wystawy, które zostały podzielone na siedem tematycznych części, a między innymi jest to stylistyka, firma, motocykle, technologia, marka, rozwój poszczególnych serii BMW oraz sport. Pierwszą nazwę, jaką otrzymało to przedsiębiorstwo to Bayerische Flugzeug-Werke, ale rok później została zmieniona na Bayerische Motoren Werke GmbH.


Testowane wtrysków benzynowych w BMW

W 1923 roku powstał pierwszy motocykl tej firmy, a pięć lat później rozpoczęto produkcje pierwszych samochodów noszących nazwę Dixi. Bombardowania alianckie spowodowały zniszczenie zakładów w Monachium w 1944 roku. W 1972 roku powstała seria 5, w której to jednostkach napędowych zasilanych paliwem oktanowym montowano wtryskiwacze benzynowe, które po kilkudziesięciu tysiącach kilometrów powinny zostać poddane procesowi czyszczenia i testowania. W 2013 roku na rynek weszły modele BMW i8, a także rozpoczęła się produkcja i3, która ma zerową emisję spalin. Niemieckie przedsiębiorstwo motoryzacyjne produkujące pojazdy mechaniczne pod marką BMW ma bardzo pozytywne opinie, a napęd, jaki znajdziemy w tych samochodach to xDrive, czyli na cztery koła, RWD – Rear Wheel Drive, napęd na tylną oś, a także Front Wheel Drive, a to oznacza napęd na przednie koła.

Cennik regeneracji wtryskiwaczy benzynowych do samochodów marki BMW

Cena i koszt (netto)
Testy wtryskiwaczy benzyny (w tym:
- sprawdzenie rozpylenia strugi benzyny,
- sprawdzenie rezystancji cewki,
- sprawdzenie wydajności,
- sprawdzenie rezystancji sterowania)
45 PLN
Czyszczenie wtryskiwaczy do benzyny (w tym:
- czyszczenie ultradźwiękowe
- czyszczenie w korpusie przepustnicy
- czyszczenie pod kontrolą elektroniczną )
102 PLN
Wymiana zużytych elementów wtryskiwaczy wtrysku pośredniego
(zależnie od zużycia, wymiana:
- mikro filtrów
- uszczelek)
Zadzwoń i sprawdź
Ustawienie wtryskiwacza piezoelektrycznego:
- przywrócenie struktury kryształów piezo
102 PLN
Regeneracja wtryskiwaczy piezo do samochodów BMW Dostępna
Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych polega najczęściej na czyszczeniu elementów i testowaniu maszynowym elementów - po więcej informacji zadzwoń pod numer telefonu podany na stronie.
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Kiedy zregenerować wtryskiwacze do aut BMW? Umów się na czyszczenie wtryskiwaczy benzynowych do samochodów marki BMW

W celu kontaktu z naszej strony aby zregenerować wtryskiwacze benzynowe prosimy o pozostawienie numeru telefonu lub adresu e-mail

Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Loader

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

Wyszukaj w serwisie:

Zadzwoń i sprawdź +48 725 902 902
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 902 902
lub

Zostaw nam swój numer

Loader
Wpisz poprawny numer