Specjalistyczna pracownia wtryskiwaczy benzynowych

Usługi

Infiniti - Wtryskiwacze benzynowe

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Modele samochodu Infiniti

We wtryskiwacze benzynowe zostały wyposażone jednostki napędowe zasilane paliwem benzynowym japońskiego przedsiębiorstwa motoryzacyjnego marki Infiniti, które należy do koncernu Nissan Motor Company Ltd. Nazwa Infiniti oznacza nieskończoność i pod tym logiem produkowane są pojazdy mechanicznego klasy luksusowej. Japońskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne zostało założone w 1989 roku w odpowiedzi na konkurencyjne samochody japońskich, europejskich i amerykańskich marek. Inicjatywa stworzenia luksusowego pojazdu mechanicznego narodziła się w 1985 roku, a wtedy koncern Nissan stworzył tajną komórkę, która nosiła nazwę Horizon Task Force, a jej celem było zbudowania na nowo luksusowej marki. Nazwa została nadana dopiero w 1987 roku, a pierwszym modelem tej marki był Q42. Na samym początku te pojazdy mechaniczne były oferowane tylko na rynku północnoamerykańskim, aczkolwiek w 1996 roku oferowano je także na Bliskim Wschodzie i w kolejnych latach na Tajwanie, w Korei Południowej, Rosji, Ukrainie, Chinach, a w 2008 roku dopiero weszły na rynek europejski, zaś rok później pojawiły się na rynku niemieckim. Najpóźniej pojawiły się na rynku japońskim, ponieważ doszło do tego dopiero w 2013 roku. W wyniku sojuszu, czyli układu o wspólnym działaniu co najmniej dwóch państw doszło do połączenia przedsiębiorstwa Renault-Nissan z koncernem Daimler AG, w którym to mieli wzajemnie wykorzystywać podzespoły mechaniczne takie jak na przykład czterocylindrowe i sześciocylindrowe konstrukcje jednostek napędowych Mercedesa. W 2013 roku zmieniła się terminologia i od tamtego czasu pierwszy człon, czyli Q oznacza nazwę sedanów i kabrioletów, a człon QX nazwę crossoverów i SUV-ów, a także w tym samym roku mianowano Sebastiana Vettela na dyrektora do spraw osiągów Infiniti, który to wcześniej pomagał w dziale prowadzenia i czucia układu kierowniczego.


Naprawa wtryskiwaczy benzynowych w specjalistycznej pracowni

Japońskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne Infiniti ogłosiło w 2019 roku, że trwale wycofa się z rynku i w 2020 roku zamknie przedstawicielstwo ze względu na słabą sprzedaż, która na rynku amerykańskim i chińskim była symboliczna i nie przynosiła odpowiednich zysków, ale decyzja o opuszczeni Starego Kontynentu nie tyczy się Ukrainy i Rosji, dzięki czemu tamtejsi mieszkańcy nadal będą mogli cieszyć się pojazdami mechanicznymi marki Infiniti z jednostkami napędowymi zasilanymi paliwem oktanowym, które w swojej konstrukcji posiadają wtryskiwacze benzynowe podlegające procesowi czyszczenia, naprawy, diagnostyki i testowania. Niemniej jednak należy wspomnieć, iż wszystkie te procesy muszą zostać przeprowadzone w specjalistycznej pracowni trudniącej się naprawą wtryskiwaczy benzynowych, ponieważ w innym wypadku mogą one zostać trwale uszkodzone, a zakup nowych wtrysków benzynowych to koszt nawet kilku tysięcy złotych, co niestety nierzadko znacznie przekracza budżet, którym dysponuje przeciętny właściciel takowego luksusowego samochodu osobowego.

Cennik regeneracji wtryskiwaczy benzynowych do samochodów marki Infiniti

Cena i koszt (netto)
Testy wtryskiwaczy benzynowych (w tym:
- badanie strugi benzyny,
- badanie szczelności wtryskiwacza,
- badanie pracy stosu piezo,
- badanie dawek)
45 PLN
Czyszczenie wtryskiwaczy wtrysku pośredniego (w tym:
- czyszczenie termochemiczne
- czyszczenie wsteczne
- czyszczenie pod kontrolą elektroniczną )
102 PLN
Wymiana zużytych elementów wtryskiwacza benzynowego
(zależnie od zużycia, wymiana:
- sitek
- uszczelek)
Zadzwoń i sprawdź
Ustawienie wtryskiwacza piezoelektrycznego:
- rewitalizacja stosu piezoelektrycznego
102 PLN
Regeneracja wtryskiwacza benzyny do samochodów Infiniti Dostępna
Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych polega najczęściej na czyszczeniu elementów i testowaniu maszynowym elementów - po więcej informacji zadzwoń pod numer telefonu podany na stronie.
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Kiedy zregenerować wtryskiwacze do aut Infiniti? Umów się na czyszczenie wtryskiwaczy benzynowych do samochodów marki Infiniti

W celu kontaktu z naszej strony aby zregenerować wtryskiwacze benzynowe prosimy o pozostawienie numeru telefonu lub adresu e-mail

Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Loader

Film informacyjny - Zawór N75

Film informacyjny - Zawór N75

Film informacyjny z jednej z naszych pracowni

02 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Film informacyjny - Jak wymontować zapieczone wtryskiwacze

Film informacyjny - Jak wymontować zapieczone wtryskiwacze

Zapieczone wtryskiwacze - demontaż

18 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Jakie pompy wysokiego ciśnienia znajdziemy w silnikach benzynowych FSI?

Jakie pompy wysokiego ciśnienia znajdziemy w silnikach benzynowych FSI?

Poniżej przedstawiamy artykuł dotyczący tego, jakie pompy wysokiego ciśnienia

18 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Wtryskiwacze do benzyny

Wtryskiwacze do benzyny

Wtryskiwacze benzynowe są stosowne już od kilkudziesięciu lat w jednostkach napędowych,

19 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Lejące wtryskiwacze benzynowe – objawy

Lejące wtryskiwacze benzynowe – objawy

Na całym świecie po drogach jeździ wiele samochodów z silnikiem benzynowych,

25 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

Wyszukaj w serwisie:

Zadzwoń i sprawdź +48 725 902 902
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 902 902
lub

Zostaw nam swój numer

Loader
Wpisz poprawny numer