Specjalistyczna pracownia wtryskiwaczy benzynowych

Usługi

Wtryskiwacze benzynowe marki Nissan - Ceny i warsztaty

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Modele samochodu Nissan

Japoński producent pojazdów mechanicznych noszący nazwę Nissan Motor Company został założony w 1933 roku dwudziestego szóstego grudnia, którego siedziba znajduje się w Japonii w miejscowości Jokohama. To japońskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne wykorzystuje do swoich jednostek napędowych zasilanych paliwem oktanowym, wtryskiwacze benzynowe, które są dużo bardziej trwałe, wydajne i wytrzymałe od wtrysków montowanych w silnikach Diesla, ponieważ nie są narażone na aż tak duże obciążenia i wysokie ciśnienie. Historia tej marki rozpoczyna się już w 1911 roku, kiedy to Masujiro Hashimoto zakłada przedsiębiorstwo automobilowe o nazwie Kwaishinsha, dzięki temu, że zdobył doświadczenie i umiejętności w Stanach Zjednoczony rozpoczyna konstruować w Japonii swój pierwszy samochód, którego nazywa DAT, a słowo DATTO oznacza uciekającego zająca, dlatego też na maskach pierwszych modeli tych pojazdów mechanicznych znajduje się uciekający zając. Kiedy w Osace powstaje nowa firma, która łączy się siedem lat później z firmą Kwaishinsha, powstaje prototyp nazwany Datson, ale później jego nazwę zmieniono na Datsun. Po kilku kolejnym zmianach w 1934 roku następuje zmiana nazwy japońskiego przedsiębiorstwa na Nissan Motor Co. Ltd. Po zakończeniu drugiej wojny światowej firma wydostała się z kryzysu, a zawdzięcza to współpracy z brytyjskim Austinem i produkcji licencyjnych samochodów. Niedługo potem stała się już drugim co do wielkości producentem samochodów, a w 1983 roku zrezygnowano z korzystania z nazwy Datsun na rzecz nazwy przedsiębiorstwa, czyli Nissan.


Naprawa wtryskiwaczy benzynowych w Nissanie

Należy wspomnieć, że w 1989 roku Nissan stworzył nową markę pojazdów mechanicznych luksusowych przeznaczonych na rynek amerykański o nazwie Infiniti, a dziesięć lat później trzydzieści pięć procent udziałów Nissana wykupiła firma Renault. Od kilkudziesięciu lat w motorach napędowych benzynowych Nissana są montowane wtryskiwacze benzynowe, które jako element mało awaryjny i wydajny także niekiedy ulegają uszkodzeniom, aczkolwiek istnieje specjalistyczna pracownia, która zajmuje się procesem naprawy wtrysków benzynowych. Każdy z właścicieli powinien pamiętać, że aby przedłużyć eksploatację wtrysków do benzyny, należy je poddać skrupulatnemu czyszczeniu co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. W 2010 roku Renault-Nissan Alliance zaczął współpracować z przedsiębiorstwem noszącym nazwę Daimler AG. Japońskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne Nissan Motor Company wyprodukowało w 2015 roku ponad pięć milionów samochodów, co było najlepszym wynikiem tej firmy w historii.

Cennik regeneracji wtryskiwaczy benzynowych do samochodów marki Nissan

Cena i koszt (netto)
Testy wtryskiwaczy piezoelektrycznych (w tym:
- sprawdzenie rozpylenia strugi wtryskiwanego paliwa,
- sprawdzenie szczelności wtryskiwacza,
- sprawdzenie czasów otwarcia,
- sprawdzenie napięcia)
45 PLN
Czyszczenie wtryskiwaczy wtrysku bezpośredniego (w tym:
- czyszczenie ultradźwiękowe
- czyszczenie wsteczne
- czyszczenie wtrysku zamkniętego)
102 PLN
Wymiana zużytych elementów wtryskiwaczy
(zależnie od zużycia, wymiana:
- mikro filtrów
- uszczelnień)
Zadzwoń i sprawdź
Ustawienie wtryskiwacza:
- przywrócenie sprawności stosu piezoelektrycznego
102 PLN
Regeneracja wtryskiwacza do benzyny do samochodów Nissan Dostępna
Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych polega najczęściej na czyszczeniu elementów i testowaniu maszynowym elementów - po więcej informacji zadzwoń pod numer telefonu podany na stronie.
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Kiedy zregenerować wtryskiwacze do aut Nissan? Umów się na czyszczenie wtryskiwaczy benzynowych do samochodów marki Nissan

W celu kontaktu z naszej strony aby zregenerować wtryskiwacze benzynowe prosimy o pozostawienie numeru telefonu lub adresu e-mail

Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Loader

Wtrysk paliwa – benzyna

Wtrysk paliwa – benzyna

W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, że rodzaj układu wtryskowego, jaki

24 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Film informacyjny - Jak wymontować zapieczone wtryskiwacze

Film informacyjny - Jak wymontować zapieczone wtryskiwacze

Zapieczone wtryskiwacze - demontaż

18 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Wtryskiwacze benzynowe do gazu

Wtryskiwacze benzynowe do gazu

W dzisiejszych czasach, gdy każdy właściciel zastanawia się jak zaoszczędzić

19 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Wtryskiwacze do benzyny

Wtryskiwacze do benzyny

Wtryskiwacze benzynowe są stosowne już od kilkudziesięciu lat w jednostkach napędowych,

19 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Film informacyjny - Zawór N75

Film informacyjny - Zawór N75

Film informacyjny z jednej z naszych pracowni

02 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

Wyszukaj w serwisie:

Zadzwoń i sprawdź +48 725 902 902
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 902 902
lub

Zostaw nam swój numer

Loader
Wpisz poprawny numer