Specjalistyczna pracownia wtryskiwaczy benzynowych

Usługi

Wtryskiwacze benzynowe marki Land Rover - Ceny i warsztaty

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Modele samochodu Land Rover

Brytyjskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne noszące nazwę Land Rover używa do swoich jednostek napędowych benzynowych zasilanych paliwem oktanowym, wtryskiwaczy benzynowych, które jak każda cześć eksploatacyjna zużywają się, a w takim wypadku podlegają procesowi naprawy i czyszczenia wtrysków do benzyny. Taki proces może być wykonywany tylko i wyłącznie przez specjalistyczną i profesjonalną pracownię trudniącą się procesami, które stosuje się do naprawy wtrysków benzynowych, ponieważ ich awarie często są mylone z innymi układami takimi jak na przykład układ zapłonowy, czy też zapłon iskrowy. W takim przypadku mechanicy, którzy nie posiadają odpowiedniego doświadczenia w tej dziedzinie, naciągają na koszty właścicieli pojazdów. Land Rover specjalizuje się w produkcji samochodów terenowych, które są wytwarzane od 1948 roku, początkowo przez przedsiębiorstwo motoryzacyjne Rover, a następnie pod własną marką w Wielkiej Brytanii. W 1948 roku do produkcji wszedł pierwszy model tej marki, czyli Land Rover Series i jest produkowany do chwili obecnej, aczkolwiek jako model Defender. Te pojazdy mechaniczne są wykorzystywane jako uniwersalne pojazdy terenowe wojskowe podobnie jak samochody marki Jeep, Mercedes klasy G oraz radzieckie UAZ 469B. W 1970 roku to brytyjskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne rozpoczęło produkcje znacznie lepiej wyposażonego Range Rovera. Kiedy to w 1989 roku Land Rovery były produkowane pod swoją marką, tak na końcu roku 2000 firma Ford Motor Company wykupił ją od koncernu BMW, a w 2008 roku dobiegła końca sprzedaż tych pojazdów mechanicznych indyjskiemu koncernowi Tata Motors.


Symptomy awarii wtrysków benzynowych w autach marki Land Rover

Land Rovery i Range Rovery są znane ze swojej zwinności i umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach, dlatego też konstruktory rozpoczęli montowanie wtrysków benzynowych do jednostek napędowych benzynowych tych samochodów, aczkolwiek należało pamiętać, o tym, że wtryskiwacze benzynowe mimo tego, że są tańsze od wtrysków stosowanych w silnikach Diesla, to nie można ich określić mianem tanich, dlatego też nie wolno ignorować objawów, które wskazują na uszkodzenie wtrysku benzyny. Do symptomów awarii wtryskiwaczy benzynowych możemy zaliczyć zwiększone dymienie i spalanie paliwa, utratę mocy, nieprawidłową pracę jednostki napędowej szczególnie odczuwalną na niskich obrotach i biegu jałowym, problemy z uruchomieniem sinika, a także zwiększoną emisję spalin. Brytyjskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne produkuje takie modele Land Roverów jak Discovery i Discovery Sport, a także Range Rovery z modelami Evoque, Velar i Sport. Na początku rozwijania firmy produkowano Land Rovera 90, Land Rovera 110, Land Rover Series, Land Rover Defender, Land Rover Freelander, Land Rover Minerva, oraz Land Rover Wolf.

Cennik regeneracji wtryskiwaczy benzynowych do samochodów marki Land Rover

Cena i koszt (netto)
Weryfikacja wtryskiwaczy benzynowych (w tym:
- testowanie atomizacji wtryskiwanego paliwa,
- testowanie skuteczności czyszczenia,
- testowanie skuteczności pracy w różnych obciążeniach i częstotliwościach pracy,
- testowanie dawkowania)
45 PLN
Czyszczenie wtryskiwaczy wtrysku pośredniego (w tym:
- czyszczenie termochemiczne
- czyszczenie wsteczne
- czyszczenie wtrysku zamkniętego)
102 PLN
Wymiana zużytych elementów wtryskiwaczy benzyny
(zależnie od zużycia, wymiana:
- mikro filtrów
- uszczelek)
Zadzwoń i sprawdź
Ustawienie wtryskiwacza wtrysku bezpośredniego:
- przywrócenie sprawności stosu piezoelektrycznego
102 PLN
Regeneracja wtryskiwacza do benzyny do samochodów Land Rover Dostępna
Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych polega najczęściej na czyszczeniu elementów i testowaniu maszynowym elementów - po więcej informacji zadzwoń pod numer telefonu podany na stronie.
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Kiedy zregenerować wtryskiwacze do aut Land Rover? Umów się na czyszczenie wtryskiwaczy benzynowych do samochodów marki Land Rover

W celu kontaktu z naszej strony aby zregenerować wtryskiwacze benzynowe prosimy o pozostawienie numeru telefonu lub adresu e-mail

Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Loader

Wtryski benzynowe – czyszczenie

Wtryski benzynowe – czyszczenie

Fanatycy samochodów i ludzie, którzy chcą jak najbardziej zadbać o swój pojazd

25 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Wtryski benzynowe – Mondeo Mk3

Wtryski benzynowe – Mondeo Mk3

Koncern Forda wyposażył model Mondeo Mk3 we wtryskiwacze benzynowe, które co kilkadziesiąt

25 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Lejące wtryskiwacze benzynowe

Lejące wtryskiwacze benzynowe

Kierowcy pojazdów mechanicznych z jednostką napędową zasilaną paliwem benzynowym

25 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Wtrysk paliwa – benzyna

Wtrysk paliwa – benzyna

W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, że rodzaj układu wtryskowego, jaki

24 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Film informacyjny - Jak wymontować zapieczone wtryskiwacze

Film informacyjny - Jak wymontować zapieczone wtryskiwacze

Zapieczone wtryskiwacze - demontaż

18 kwietnia 2019 Czytaj więcej >>
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

Wyszukaj w serwisie:

Zadzwoń i sprawdź +48 725 902 902
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 902 902
lub

Zostaw nam swój numer

Loader
Wpisz poprawny numer